body { background: #f8f8f8; font-family: sans-serif; } h1 { text-align: center; } KPR PRODLEW KRAKÓW

START

Jak do nas trafić

Jak do nas trafić


Kontakt

Pic 2KPR PRODLEW-KRAKÓW
Spółka z o.o.O nas


  KPR Prodlew Kraków Sp. z o.o. to nowoczesna inżynieryjno-konsultingowa firma, powstała w wyniku prywatyzacji Przedsiębiorstwa Projektowania i Wyposażania Odlewni w Krakowie. Bogate, sięgające 1948 roku doświadczenie projektowo inwestycyjne pozwoliło wyspecjalizować się w kompleksowej realizacji inwestycji przemysłowych, od projektu technicznego do uruchomienia.


    Specjaliści KPR Prodlew Kraków Sp. z o.o. zaprojektowali, zbudowali
i uruchomili ponad sto odlewni w kraju i za granicą (Serbia, WNP, Chorwacja, Macedonia, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Niemcy, Indie, Jordania). Doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna wykonuje usługi w zakresie projektowania i dostaw urządzeń, realizacji nowych kompletnych obiektów i modernizacji starych zakładów. Od początku powstania spółki, w sposób ciągły unowocześnia i reorganizuje ona swoją strukturę i procesy, w celu zapewnienia optymalnego dostosowania do potrzeby rynkowych, które zmieniają się wraz
z postępem czasu. Na bieżąco zmieniane są przepisy prawne, do których należy się stosować i brać pod uwagę tworząc, każdy projekt i realizując go. Postęp w sposobie tworzenia dokumentacji spowodował duże zmiany kadrowe, przedsiębiorstwo zaczęło się kurczyć. W latach 70, podczas rozkwitu przemysłu ciężkiego, pracowało w Prodlewie 850 osób. Postęp nie tylko w rysowaniu, drukowaniu, dawniej w kopiowaniu, ale również w przemyśle, zweryfikował stare i przestarzałe rozwiązania produkcyjne.
Copyright © KPR PRODLEW-KRAKÓW Sp. z o. o. 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone